Lista produktów producenta: Dakine

Dakine został założony w 1979 roku na Hawajach. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się u podnóża góry Mt. Hood w Hood River w Oregon. Lokalizacja nie została wybrana przypadkowo. Miejscowość ta słynie z pięknych okolicy, idealnie nadających się do uprawiania różnych sportów ekstremalnych (można tam poszaleć na rowerze, snowboardzie, posurfować i wiele więcej).

 

Dakine jest producentem sprzętu i odzieży do różnych aktywności. Na początku swojej działalności zajmował się głównie surfingiem, ale z biegiem czasu poszerzono portfolio o kolejne sporty takie jakie jazda na rowerze (downhill, bmx, MTB), skateboarding, snowboarding itp.

Nie zapomniano także o odpowiednim wyglądzie ubrań, plecaków itp. Dzięki świetnym specjalistom z całego świata wzory produktów są odpowiednio designerskie. Pozwalają przenieść hawajski lifestyle do codzienności.Odzież i akcesoria Dakine fascynują nas od lat. Są to plecaki, torby i ubrania, które charakteryzują się nowoczesnym designem, ogromną praktycznością codziennego użytkowania oraz nieograniczoną wyobraźnią! Ich radosny wygląd o sportowym stylu dostosuje się do każdej osoby, niezależnie od wieku czy trybu życia. Jesteśmy przekonani że Wy również pokochacie akcesoria i odzież Dakine, głównie za ich funkcjonalność, fantazję i wysoką jakość wykonania. Plecaki Dakine czy torby Dakine z pewnością staną się najlepszym towarzyszem Waszego dnia codziennego. Są one doskonale przygotowane na każde warunki pogodowe i z powodzeniem mogą być używane przez okrągły rok. Nic dziwnego! Marka Dakine ma swoje korzenie na najprawdziwszych Hawajach i od niemal 40 lat służy każdemu, kto poszukuje niezawodnych akcesoriów i ubrań. Produkty marki Dakine sprawdzają się doskonale zarówno nad brzegiem oceanu, jak i w górach. W lesie, jak i w sercu miasta. Właśnie dlatego warto dodać je do swojej garderoby - aby poczuć nieograniczoną wolność każdego dnia! 
Dakine Polska staramy się przybliżyć hawajski klimat firmy oraz dostarczać najwyższej jakości sprzęt do uprawiania surfingu, snowboardingu, kitesurfingu, downhillu, skateboardingu itp. Posiadamy dużą wiedzę na temat sprzętu i akcesoriów potrzebnych do uprawiania tych dyscyplin (windsurfing, kitesurfing, skateboard, snowboard, narty, mountainbike i wszelkie inne odmiany sezonowe tych sportów), ale jednocześnie cały czas uczymy się czegoś nowego – po prostu jak każdy chcemy być najlepsi w tym co robimy.

Chcemy pozytywnie zarażać naszym entuzjazmem i produktami, aby wszyscy mogli być „właściwie” zainfekowani. Wychodzimy z założenia, że Hawaje są bliżej niż myślisz! Aloha!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji