Wyprzedaż!
Buty narciarskie Head VECTOR EVO 90 W ANTHRACITE/BLACK

Buty narciarskie Head VECTOR EVO 90 W ANTHRACITE/BLACK model 2017/2018

New product

Płeć: Damskie, Model: Vector Evo 90W, Rocznik: 2017/2018

949,00 zł

1 350,00 zł

-401,00 zł

Opis

Wszechstronny, łatwy w założeniu Vector Evo 90 W zwiastuje nową erę butów z szerokimi możliwościami indywidualnego dopasowania jednocześnie komfortowych i precyzyjnych stworzonych dla zaawansowanych Pań. Wyposażyliśmy go w formowalną skorupę FormFit z konstrukcją dynamic frame zapewniającą kontrolę w śródstopiu oraz moc w jej tylnej części jak również w buta wewnętrznego Perfect Fit umożliwiającego dodatkową personalizację trzymania i komfortu. Klamry z mikroregulacja i szeroki rzep dodatkowo wzmocnią precyzję kontroli oraz przeniesienie energii na narty. Każdą z użytkowniczek czeka przyjemna jazda w każdych warunkach.

Cechy:

  • KOPYTO: S 1850cc
  • SKORUPA: PU/SL
  • BUT WEWNĘTRZNY: Damski EVO Perfect Fit S, Wkładka sportowa HighPerformance, Rzep o€szerokości 40 mm
  • KLAMRY: 4 aluminiowe klamry z€mikroregulacją, 1 regulowana zębatka
  • WŁAŚCIWOŚCI: Skorupa Bi-Inj Dynamic, Konstrukcja skorupy ułatwiająca zakładanie buta, Regulowany flex, Pojedynczy canting, Wkładka regulująca nachylenie, Form Fit, Możliwość zamontowania podeszwy HEAD Walking Sole

TECHNOLOGIE:

KONSTRUKCJA EFEKTYWNIE PRZEKAZUJĄCA MOC. LEPSZA JAZDA NA NARTACH, MNIEJ WYSIŁKU – dzisiejsze narciarstwo wymaga komfortu, skuteczności i kontroli. Nowa skorupa Head EVO Frame zbudowana jest na bazie kultowego buta Vector, ale posiada nową, bardziej wydajną konstrukcję Dynamic Frame, które kieruje 80% energii przekazywanej przez ciało na tył skorupy. Ten sztywny element na zasadzie kołyski zapewnia pięcie komfort i moc. W tym samym czasie część przednia stopy jest w stanie zagwarantować lepszy balans – ta część buta ulega mniejszym oddziaływaniom mechanicznym, ale jednocześnie musi zapewnić czucie śniegu.
Skorupa Dynamic Frame 80 – 20 została zaprojektowana tak, aby zapewnić jak najlepsze czucie, a jednocześnie dynamiczną reakcję podeszwy buta podczas wygięcia narty.

EVO STANCE – skorupa butów Vector EVO posiada punkt łączenia cholewki z dolną częścią skorupy w innym niż w tradycyjnych konstrukcjach miejsca – przesunięty o 18 mm do tyłu precyzyjnie umieszczony, aby zapewnić progresywny flex wytrawnym narciarzom. Konstrukcja EVO Stance to połączenie mniejszego nachylenia cholewki 14° oraz mniejszego kąta stania 4 ° dla zapewnienia bardziej zrównoważonej komfortowej pozycji. Narciarz znajdzie się w bardziej sportowej ale jednocześnie naturalnej i luźnej pozycji narciarskiej.

REGULOWANA ZĘBATKA – regulowana zębatka górnej klamry daje możliwość dopasowania cholewki do każdej nogi dzięki regulacji obwodu w łydce o 28 mm w bardzo prosty sposób – wystarczy nacisnąć i przesunąć.

Szczegóły

Umiejętności użytkownikaZaawansowany
Do nart typuRace
Przeznaczeniena trasy przygotowane i poza nimi
TechnologieSkorupa Bi-Inj Dynamic
KonstrukcjaEVO STANCE
Dla kogoDla niej
Flex (Twardość)90
Sezon2017/2018

Recenzje

Napisz recenzję

Buty narciarskie HEAD advant edge 85 2019

Buty narciarskie HEAD advant edge 85 2019

Produkty powiązane