Wyprzedaż!
buty narciarskie ROSSIGNOL alltrack pro 100 X model 2017

buty narciarskie ROSSIGNOL alltrack pro 100 X model 2017

New product

879,00 zł

Opis

Buty narciarskie Rossignol Alltrack Pro 100 X, z segmentu all mountain/freeski przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, szukających wszechstronnych i bezkompromisowych butów.

Sztywna konstrukcja, przeniesiona z segmentu on piste, została wykonana w technologii Sensor Grid i oferuje doskonałe dopasowanie buta wewnętrznego do skorupy. Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać niewiarygodnie precyzyjne buty, które przekazują najmniejsze ruchy stopy na nartę. Dodatkowo umieszczona wkładka stabilizująca, zapewnia specjalistyczne ułożenie, zwiększa czucie, moc i kontrolę.

Anatomiczny botek wewnętrzny Thermo Optisensor 3D, z otuliną Thinsulate® Platinium idealnie dopasowuje się do kształtu stopy i oferuje wysoki komfort cieplny. Ponadto, buty wyposażono w system Hike Mode, umożliwiający swobodne podchodzenie.

Buty wewnętrzne są termoformowalne, zbudowane w technologii Thermo Fit, która pozwala uformować je do stopy narciarza, używając do tego celu specjalnych nagrzewnic.

Właściwości

 • FLEX 100
 • szerokość 100 mm
 • SENSOR GRID
 • Canting
 • rzep 50 mm
 • hike mode - dźwignia z tyłu cholewki pozwala łatwo przełączać się pomiędzy pozycjami SKI i HIKE. Podniesiona dźwignia odblokowuje cholewkę i ułatwia podchodzenie
 • WTR (Walk To Ride) - podeszwy zgodne z normą ISO 9523, zapewniają pewne podchodzenie i jednocześnie współpracują z wiązaniami zjazdowymi. WTR - podeszwy współpracujące z wiązaniami tourowymi spełniającymi normę ISO 13992, 9423 WTR oraz z wiązaniami systemu DUAL. Buty z serii ALLTRACK, ALLSPEED, PURE są kompatybilne z podeszwami WTR i normą dla butów alpejskich ISO 5355
 • podeszwa ROCKER SOLE - wyprofilowana podeszwa ułatwia chodzenie
 • But wewnętrzny THERMO OPTISENSOR 3D - to zupełnie nowy poziom i jakość w konstrukcji buta wewnętrznego. Zastosowane odmienne materiały w trzech newralgicznych rejonach: w okolicy ścięgna Achillesa, wokół kostki, w śródstopiu. Miękki materiał wokół kostki oferuje duży stopień adaptacji do kształtu kostki, a więc i wysoki komfort. Sztywniejszy materiał wokół ścięgna Achillesa daje pewne oparcie pięty, to powoduje pewne stanie i trzymanie. Elastyczny materiał w śródstopiu zwiększa komfort, poprzez układanie się do kształtu stopy.
 • THINSULATE® PLATINIUM - doskonała izolacja termiczna butów za pomocą włókien THINSULATE®, które zostały opracowane przez firmę 3M. Badania w laboratorium pokazują, że THINSULATE® oferuje najlepszą izolację termiczną, która jest aktualnie dostępna na rynku. Bardzo cienkie włókna, nie wpływają na właściwości techniczne buta wewnętrznego, ale pozwalają na komfortowe otulenie stopy.
 • Cztery diagonalne, aluminiowe klamry z mikro- i markoregulacją

Szczegóły

Umiejętności użytkownikaśrednio-zaawansowane, zaawansowane
Do nart typuAllride
TechnologieThinsulate® Platinium, Thermo Fit
KonstrukcjaSensor Grid, Thermo Optisensor 3D, Hike Mode
Dla kogoDla niego
Flex (Twardość)100
Sezon2016/2017

Recenzje

Ocena 
2021-02-12

alltrack pro 110

Bardzo solidny model. Polecam gorąco!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Buty narciarskie ROSSIGNOL Alltrack Pro 80W

  Buty narciarskie ROSSIGNOL Alltrack Pro 80W

  Produkty powiązane