Powstały w 1989 roku sklep sportowy JTSPORT należy do największych tego typu obiektów w powiecie, a selektywnie dobrany asortyment przysporzył nam wiernych klientów przez 20 lat działalności. Nieustannie modyfikowana do zmieniających się preferencji klienta oferta pozwoliła nam osiągnąć niezachwianą pozycję na lokalnym rynku sklepów ze sprzętem sportowym.

Sklep sportowy ŚwidnicaSklep sportowy Świdnica

JTSPORT obecnie współpracuje z ponad 40 firmami z branży sportowej, począwszy od wyłącznych przedstawicieli danych marek, poprzez hurtownie posiadające szeroką gamę różnorodnych produktów, aż po rodzimych producentów sprzętu czy odzieży. Dzięki temu JTSPORT oferuje szeroką gamę produktów: od sprzętu siłowego, poprzez odzież sportową, artykuły pływackie, sprzęt turystyczny, na sprzęcie narciarskim kończąc.

Sklep sportowy ŚwidnicaSklep sportowy Świdnica

W okresie wiosna/lato wiodącą dziedziną jest sprzęt turystyczny, odzież oraz rowery. W okresie zimowym sklep skupia się głównie na sprzęcie narciarskim oraz typowo technicznej odzieży zimowej, począwszy od kurtek oraz spodni na bieliźnie kończąc.

Sklep sportowy ŚwidnicaSklep sportowy Świdnica

W marcu 2018 roku wystartowaliśmy także ze sklepem internetowym.