Buty narciarskie ROSSIGNOL Alltrack Elite 90W

New product

1 199,00 zł

Opis

  Buty narciarskie ROSSIGNOL Alltrack Elite 90W r.23,5  25,5

  Zaprojektowane z myślą o różnych warunkach terenowych damskie buty narciarskie Alltrack Elite 90 doskonale sprawdzą się w wypełnionych śniegiem nieckach i na utwardzonych trasach. Model o szerokości 98 mm gwarantującej precyzyjne dopasowanie wyposażony został w cholewkę z funkcją odblokowania sztywnego kąta nachylenia, która zapewnia naturalny zakres ruchu stopy podczas podchodzenia. Zastosowanie w konstrukcji skorupy koncepcji Generative Design Grid sprawia, że but jest lżejszy i znakomicie przenosi moc bez względu na stopień utwardzenia podłoża. Ocieplony w technologii Thinsulate™ termoformowalny but wewnętrzny oferuje możliwość indywidualnego dopasowania.

  Rozmiar wąski

  Damski wąski rozmiar o szerokości 98 mm zapewnia wysokie osiągi i optymalne dopasowanie do stopy.

  Minimum wagi, pełnia mocy

  Technologia Generative Design Grid pozwala ograniczyć do minimum grubość skorupy, zmniejszając wagę buta i poprawiając przenoszenie mocy.

  Lepsze dopasowanie, lepsze prowadzenie nart

  Technologia Dual Core zapewnia precyzyjny transfer mocy i podnosi poziom dopasowania skorupy, zwiększając dynamikę odbicia, responsywność i poczucie kontroli.

  Pewny krok

  Dolną część skorupy zaprojektowano tak, by w trybie chodzenia zapewniała 50-stopniowy zakres ruchu, zaś w pozycji zablokowanej, przeznaczonej do jazdy na nartach, gwarantowała optymalny transfer mocy.

  Damski profil cholewki

  Krótsza cholewka w kształcie tulipana pozwala zminimalizować ucisk na mięśnie łydki, gwarantując zwiększony poziom komfortu i funkcjonalności.

  Precyzja i komfort indywidualnego dopasowania

  Możliwość optymalnego dopasowania buta wewnętrznego do kształtu stopy użytkownika przekłada się na wyższy komfort, precyzję i lepsze parametry.

  Komfort termiczny i stabilizacja

  Elastyczna ocieplina Thinsulate™ Stretch skuteczniej stabilizuje stopę, dodatkowo ułatwiając prowadzenie nart.

  Kompatybilność z systemem GRIPWALK® (nakładki sprzedawane oddzielnie)

  Gumowy bieżnik i wyprofilowany w strefie palców kształt podeszwy GRIPWALK® ułatwia chodzenie w butach narciarskich, zwiększając ich przyczepność do podłoża.

  Recenzje

  Napisz recenzję

  buty narciarskie damskie DALBELLO kyra 95 model 2016/2017

  buty narciarskie damskie DALBELLO kyra 95 model 2016/2017

  Produkty powiązane