Narty HEAD Raw Instinct TI PRO 2017/2018

New product

Płeć: Unisex, Model: Raw Instinct TI PRO, Rocznik: 2017/2018

1 450,00 zł

2 300,00 zł

-850,00 zł

Opis

Narty Raw Instinct Ti Pro to zorientowane na jazdę po przygotowanych stokach uniwersalne race carvery z progresywnym promieniem skrętu, które poradzą sobie też z łatwością w trudnych warunkach poza trasą. Technologie, które zaawansowany narciarz doceni w tych nartach to: uniwersalny Allride Rocker dający unoszenie w puchu, ale także stabilność i przyspieszenie na twardym stoku; zwrotna i reaktywna konstrukcja WC Sandwich Cap wzmocniona lekkim mocnym i poprawiającym balans materiałem Graphene; a także szybki ślizg ze strukturą. Szybkie i stabilne na przygotowanej trasie, ale też bardzo uniwersalne poza trasą, narty Raw Instinct pozwolą na jazdę na pełnym gazie w każdych warunkach.

Wiązania

Wiązania PR 11 MBS obsługują podeszwy butów w kilku standardach (Alpine, GripWalk, a także Walk Sole i WTR), gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także umożliwiają ustawinie wiązania do buta bez użycia narzędzi.

Rocker Technologies

Rocker pozwala na łatwiejsze sterowanie, płynne skręty i a w nartach HEAD gwarantuje inteligentną stabilność, dzięki piezoelektrycznym włóknom umieszczonym na przodzie narty.

ERA 3.0

Era 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl ROCKER, pomyśl PROMIEŃ, pomyśl PRZYSPIESZENIE. Pomyśl trójwymiarowo!

Graphene

GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Szczegóły

Umiejętności użytkownikaZaawansowany
Rodzaj nartAllride
PrzeznaczenieDo jazdy na trasach przygotowanych i poza nimi
Styl jazdyBardzo dobry technicznie
TechnologieERA 3.0, Graphene, Ślizg UHM C
KonstrukcjaWorldcup Sandwich Cap
RdzeńDrewniany
WiązaniaPR 11 MBS BR.85[G]m.bk/wh
Dla kogoUnisex
Sezon2017/2018
Taliowanie122/77/108
Promień skrętu12.2

Recenzje

Napisz recenzję

Narty ROSSIGNOL NOVA 2 2019/2020 potestowe

Narty ROSSIGNOL NOVA 2 2019/2020 potestowe

Produkty powiązane